Modele ftesa per ditelindje

B WhatsApp 0696839117 ndodhemi në laprakë, Tiranë. Rruga: Ibrahim pashë bushatlliu në Krah të majtë të Gjykates administrative dhe afër spitalit të Traumes (ushtarak)… B Fustane me Qera adresa: „sheshit Wilson” Tek Rreth Rrotullimi ne BRI te Albtelecom dhe dekordes orari 🕧: nga e Hena ne te shtune 10:00-20:00 Nr. Tél 📞: 0695333365… B JAP me Qera 1 dyqan (ambjent bisnesi 60 m2) Kati 1 te pershtatshem par CDO lloj Biznesi cmimi i arsyeshem. dyqani eshte afer Tregut te Madh mbrapa postes ne qender, Vlore. 22,000 Lek ne muaj i diskumarhem. Rruga à Kristo negovani ish gjyqi i vjetër Vlore, afer Tregut te Madh fruta perime. … B Jepen me qira Zyra te Rruga Arkitekt kasemi Trade, Kati i Dyte pallati i ri.

me siperfaqe 88m2, organizim espace ouvert… B Fustane me Qera & shitje te Markave me te njohura Amerikane vijne Tek Ju me cinder per Tju Bere te ndiheni si nje hirushe e vertete!… B E&l _ Official Tirane, Albanie World Wide Shipping 0696392421 (whatsap) adresa: Porcelan, Rruga Marie Kraja… B Dekor i sfondit kryesor 60 000 Lek Dekor i salles 60 000 Lek Dekor i pritjes 60 000 Lek dekoi i celebrimit 60 000 Lek oferta 4/1 i gjithe dekori i ambienteve me cmimin me te mire #150, 000 #lek #dasem #ditelindje #festa #fejesa # Bankete dhe shume e shume te Tjera. Ju mirepresim ne zyren ton… B Jepet me Qera ambjent per Zyra APO Biznes 56 m2 dhe me CMIM 40000 Leke ne muaj. ambjenti ndodhet ne Katin e pare te nje vile tre-kateshe dhe Prane rruges Kryesore. Mund te Jepet per Studio ligjore Duke QENE se eshte Fare Prane gjukates se rrethit Tirane… B Shitet ose me Jepet Qera Super Biznes.

siperfaqe totale 700 m2 ku perfshin 24 dhoma Hoteli nga te cilat 8 Jane te perfunduara me te gjitha orendite qe ndodhen ne Katin e pare. dhomat e Tjera ne Katin 2 dhe 3 Jane te paperfunduara me pllaka, Dyer, dritare dhe hidrosanitare. Ka nje Restorant te paisur… B Krijojme buqeta dhe kompozime me Lule natyrale te llojeve te ndryshme. livraison 24h… B ID de propriété: 4271213 Rruga e Durresit, Prane mozaikut te tiranes, Jepet me Qera bar-Kafe-FastFood, siperfaqe 65 m ², verande 55 m ², Kati 0, i restauruar dhe arreduar ne menyre moderne, gati perte punuar, aspirim kondicionim, tualet, verande NEN hijen e pemeve, ndodhet ne nje zone shume te qe… B Dyqani ndodhet shume Prane qendres se tiranes, ne nje lokacion shume te preferuar per Biznes. eshte i pozicionuar mire dhe ka akses si nga Rruga e barrikadave, nga Rruga edibres dhe Gjithashtu nga Rruga Qemal städ. Ambienti ka siperfaqe te la 48 m2 dhe eshte i organizuar ne nje hapesire te…

B Jepet me Qera dyqan 80m2 perballe me zyrat e punes Nr 2! dyqani ndodhet 200M nga Pazari i ri dyqani eshte i rikonstruktuar totalisht, eshte i pajisur me dy tualete dhe me linje 3-fazore.

Modele ftesa per ditelindje
youtube logo
instagram logo
pinterest logo
goldenline logo
allegro logo
linkedin logo